01-04 ŞUBAT 2018- 13.AGROEXPO ULUSLARARSI TARIM VE HAYVANCILIK FUARI- İZMİR

setbiremp

Orion Fuarcılık ev sahipliğinde düzenlenen, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ilk dört tarım fuarından biri olma özelliğini taşıyan 13. Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, tüm dünyada hızla gelişen süt ve et sektörlerine yönelik; süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, işleme, dolum, soğutma, depolama, lojistik ve ambalaj konularına yenilikçi çözümler üreten firmaları ve nitelikli ziyaretçileri  01- 04 Şubat 2018 tarihlerinde ilk kez “Süt, Et ve Teknolojileri Özel Bölümü’nde buluşturmaya hazırlanıyor.

2017 yılında 3 holde 90 bin metrekare alanda düzenlenen Agroexpo, 2018 yılında 20 bin metrekarelik Süt, Et ve Teknolojileri özel holü ile birlikte 4 holde toplam 110 bin metrekare alana ulaşacaktır. Ulusal ve uluslararası düzeyde birçok firmanın süt, süt ürünleri, et, et ürünleri, süt ve et teknolojileri ve ambalaj ekipmanları ürünlerini sergileyeceği bu özel bölüm, sektöre yönelik son gelişmelerin, kaliteli ürünlerin ve çözüm önerilerinin sergilendiği bir platform niteliği taşıyacak.

Süt, Et ve Teknolojileri Özel Bölümü’nde peynir üreticileri de bir araya gelecek. Önde gelen şirketlerin dahil olacağı sunumlarla, Türkiye’de üretilen tüm peynir çeşitleri tüketicinin beğenisine sunulacak. Sektörün lider fuarı, katılımcı sayısını da bu özel holüyle birlikte 729’dan 1000’e yükseltmeyi hedefliyor.

Detaylı bilgi için http://www.agroexpo.com.tr/onlinedavetiye/ adresini ziyaret edebilirsiniz.