Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği

SETBİR YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILARINI ZİYARETİ

SETBİR GENEL KURULUNDA YÖNETİM YENİLENDİ

YENİ BAŞKAN, PINAR GRUBUNDAN İSA COŞKUN OLDU

SÜT DEĞERLİDİR: TEK İHTİYACIMIZ KALİTELİ SÜT PROJESİNİN İLK YURTDIŞI SEYAHATİ HOLLANDA’NIN LAHEY KENTİNE YAPILDI

1. YURTDIŞI ÇALIŞMA ZİYARETİ RAPORU

Ambalajlı içme sütü
sağlıklıdır, temizdir, güvenilirdir

Ambalajlı içme sütü ve süt ürünleri sektörünün önde gelen sorunu “bilgi kirliliği”dir. SETBİR'in her fırsatta ve her ortamda dile getirdiği bu maksatlı kirlilik, ısıl işlem görmüş, pastörizasyon ve UHT tekniklerine tabi tutulmuş ambalajlı içme sütünü de hedef alıyor. Ama ambalajlı içme sütü sağlıklıdır, temizdir, güvenilirdir.

/

Hakkımızda

Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği Derneği (SETBİR), 1976 yılından bu yana sektörü en üst düzeyde temsil eden bir çatı kuruluşudur.

Devam

Üyelerimiz

SETBİR’in halen 54 adet firmadan 86 üyesi bulunuyor. Üye şirketlerin hayvancılık işletmeleri 500 binin üzerinde büyükbaş, 100 binin üzerinde küçükbaş çiftlik kapasitesine sahip.

Devam

Üyesi Olduğumuz Uluslararası Kuruluşlar

SETBİR, Avrupa Canlı Hayvan ve Et Ticareti Derneği (UECBV) ile Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) üyesidir.

Devam

EtkinliklerDUYURULARÜyelerimizden

HaberFoto

CHR. HANSEN dünyanın en sürdürülebilir şirketi oldu

Chr. Hansen, İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (World Economic Forum) açıklanan "100 en sürdürülebilir şirket"i içeren 2019 küresel endeksinde ilk sırayı aldı.

Devamı
HaberFoto

KROMEL, “En İyi İnovasyon Süreci” Kategorisinde Ödüle Layık Görüldü

Kocaeli Sanayi Odası’nın başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirdiği Sektörel Performans Ödülleri’nin 11’incisinde, SETBİR üyesi KROMEL, “Makine Sanayi Sektörü Kobi Ödülü”nün sahibi oldu.

Devamı