Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği

SETBİR YÖNETİM KURULU BAKANLIK ZİYARETLERİ

SETBİR Yönetim Kurulu, 15 Aralık 2021 tarihinde Ticaret Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, İç Ticaret Genel Müdürü Adem Başar ve Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdür Yardımcısı Burhan Demirok’u ziyaret etmiştir.

SETBİR YÖNETİM KURULU'NUN TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI İLE CUMHURBAŞKANLIĞI STRATEJİ VE BÜTÇE BAŞKANLIĞI ZİYARETLERİ

Et ve süt sektörlerine yönelik güncel sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirilerek, “Süt, Kırmızı Et ve Yem Sektörleri Sorunlar ve Çözüm Önerileri” raporu iletildi.

SETBİR YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILARINI ZİYARETİ

Ambalajlı içme sütü
sağlıklıdır, temizdir, güvenilirdir

Ambalajlı içme sütü ve süt ürünleri sektörünün önde gelen sorunu “bilgi kirliliği”dir. SETBİR'in her fırsatta ve her ortamda dile getirdiği bu maksatlı kirlilik, ısıl işlem görmüş, pastörizasyon ve UHT tekniklerine tabi tutulmuş ambalajlı içme sütünü de hedef alıyor. Ama ambalajlı içme sütü sağlıklıdır, temizdir, güvenilirdir.

/

Hakkımızda

Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği Derneği (SETBİR), 1976 yılından bu yana sektörü en üst düzeyde temsil eden bir çatı kuruluşudur.

Devam

Üyelerimiz

SETBİR’in halen 54 adet firmadan 86 üyesi bulunuyor. Üye şirketlerin hayvancılık işletmeleri 500 binin üzerinde büyükbaş, 100 binin üzerinde küçükbaş çiftlik kapasitesine sahip.

Devam

Üyesi Olduğumuz Uluslararası Kuruluşlar

SETBİR, Avrupa Canlı Hayvan ve Et Ticareti Derneği (UECBV) ile Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi (UN Global Compact) üyesidir.

Devam

EtkinliklerDUYURULARÜyelerimizden

HaberFoto

CHR. HANSEN dünyanın en sürdürülebilir şirketi oldu

Chr. Hansen, İsviçre’nin Davos kentinde düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda (World Economic Forum) açıklanan "100 en sürdürülebilir şirket"i içeren 2019 küresel endeksinde ilk sırayı aldı.

Devamı
HaberFoto

KROMEL, “En İyi İnovasyon Süreci” Kategorisinde Ödüle Layık Görüldü

Kocaeli Sanayi Odası’nın başarılı sanayi kuruluşlarını ödüllendirdiği Sektörel Performans Ödülleri’nin 11’incisinde, SETBİR üyesi KROMEL, “Makine Sanayi Sektörü Kobi Ödülü”nün sahibi oldu.

Devamı