ETKİNLİKLER

SETBİR Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İsa Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret etti


Devamı

SÜT DEĞERLİDİR: TEK İHTİYACIMIZ KALİTELİ SÜT PROJESİNİN DÖRDÜNCÜ ÇALIŞTAYI SAKARYA'DA YAPILDI


Devamı

SÜT DEĞERLİDİR: TEK İHTİYACIMIZ KALİTELİ SÜT PROJESİNİN ÜÇÜNCÜ ÇALIŞTAYI BURSA'DA YAPILDI


Devamı

SÜT DEĞERLİDİR: TEK İHTİYACIMIZ KALİTELİ SÜT PROJESİNİN İKİNCİ ÇALIŞTAYI İZMİR'DE YAPILDI


Devamı

SÜT DEĞERLİDİR: TEK İHTİYACIMIZ KALİTELİ SÜT PROJESİNİN İLK ÇALIŞTAYI KONYA'DA YAPILDI


Devamı

SÜT DEĞERLİDİR: TEK İHTİYACIMIZ KALİTELİ SÜT PROJESİNİN İKİNCİ YURTDIŞI SEYAHATİ İTALYA’NIN CREMONA KENTİNE YAPILDI

2.YURTDIŞI ÇALIŞMA ZİYARETİ RAPORU
Devamı

SETBİR Yönetim Kurulu Başkanı İsa Coşkun AGRO TV ile Günaydın programına katıldı


Devamı

SÜT DEĞERLİDİR: TEK İHTİYACIMIZ KALİTELİ SÜT PROJESİNİN İLK YURTDIŞI SEYAHATİ HOLLANDA’NIN LAHEY KENTİNE YAPILDI

1. YURTDIŞI ÇALIŞMA ZİYARETİ RAPORU
Devamı

TARIMSAL ÜRETİMİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK FİNANSMAN

SETBİR Başkanı ve Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Tezel, TGDF'nin 27 Şubat 2021'de düzenlediği "Tarımsal Üretimi Geliştirmeye Yönelik Finansman" konulu webinarda konuştu.
Devamı

TARLADAN SOFRAYA DEĞER ZİNCİRİ FİNANSMANI

SETBİR Başkanı ve Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Tezel, TGDF'nin 20 Şubat 2021'de düzenlediği "Tarladan Sofraya Değer Zinciri Finansmanı" konulu webinarda konuştu.
Devamı

AVRUPA BİRLİĞİ YEŞİL MUTABAKAT SÜRECİNDE TÜRK GIDA VE İÇECEK SEKTÖRÜ

SETBİR Başkanı ve Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF) Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Tezel, TGDF’nin 16 Şubat 2021’de düzenlediği “Avrupa Birliği Yeşil Mutabakat Sürecinde Türk Gıda Ve İçecek Sektörü” konulu webinarda, sürecin Türkiye’de süt ve kırmızı et sektörlerine etkisini değerlendirdi.
Devamı

Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin SETBİR'le buluştu

Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Harun Seçkin, internet üzerinden düzenlenen toplantıda, SETBİR üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu.
Devamı

SETBİR Başkanı Tarık Tezel, Haber Global TV'de "Süt ve Et sektörlerini" değerlendirdi


Devamı

SETBİR Başkanı Tezel, Dünya Gazetesi'nin "Dünya Süt Haftası" yayınına konuk oldu

Dünya Gazetesi Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım ile birlikte süt ve süt ürünleri sektörünü değerlendiren Tarık Tezel, sanayinin süt değer zincirinin merkezine alınması gerektiğini söyledi.
Devamı

SETBİR, BUSİAD'ın "Dünya Süt Günü" web konferansında

Bursa Sanayicileri ve İşinsanları Derneği'nin (BUSİAD) Dünya Süt Günü münasebeti ile düzenlediği web konferansında SETBİR Yönetim Kurulu Başkanı Tezel, Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Can ve Akademik Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Barbaros Özer konuştu.
Devamı

Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş SETBİR’le buluştu

SETBİR üyeleri, koronavirüs salgınının süt ve kırmızı et sektörlerinde yarattığı sorunları görüşmek üzere, Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Genel Müdür Yardımcıları Cengiz Ceylan ve Salih Çelik ile internet üzerinden bir araya geldi.
Devamı

SETBİR üyeleri koronavirüs salgınının yarattığı sorunları konuştu

SETBİR Yönetim Kurulu ve SETBİR üyeleri, koronavirüs salgını nedeni ile işlerin sosyal mesafeyi koruyup bulaşmaya karşı her türlü önlem alınarak, mümkün olduğunca da evlerden yürütülmeye gayret gösterildiği dönemde, fiziken bir araya gelip toplantı yapmak mümkün olmadığından, salgının yol açtığı sorunları görüşüp konuşmak amacı ile çevrimiçi (online) genel üye toplantısında bir araya geldi.
Devamı

Mutlu Hayvancılık Projesi

SETBİR'in “Sivil Toplum Diyaloğu Programı” çerçevesinde AB hibesi ile yürüttüğü “Avrupa Birliği ve Türkiye’de Mutlu Hayvancılık Projesi"nde amaç, çiftlikte ve taşıma sırasında hayvan refahının sağlanması.
Devamı

SETBİR'in “Avrupa Birliği ve Türkiye'de Mutlu Hayvancılık Projesi"nin açılış toplantısı Ankara'da yapıldı

SETBİR'in “Sivil Toplum Diyaloğu Programı” çerçevesinde AB hibesi ile yürüttüğü “Avrupa Birliği ve Türkiye’de Mutlu Hayvancılık Projesi"nde amaç, çiftlikte ve taşıma sırasında hayvan refahının sağlanması.
Devamı

AGROEXPO Tarım ve Hayvancılık Fuarı Süt ve Ette Bilgi Kirliliği Paneli

SETBİR, İzmir'de düzenlenen AGROEXPO Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda, 8 Şubat 2019'da “Süt ve Ette Bilgi Kirliliği" konulu bir panel düzenledi. Panelin konuşmacıları, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi Bölüm Başkanı ve Ulusal Süt Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Harun Raşit Uysal, Dünya Gazetesi Tarım Yazarı Ali Ekber Yıldırım ve perakende uzmanı Sait Koç'tu. Panelde SETBİR Başkanı Tarık Tezel de bir konuşma yaptı.
Devamı